Chcesz poprawić wygląd włosów w ekspresowy sposób? Świetnie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne preparatu VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i wstrzymują proces ich wychodzenia, w obecnym przedmiot łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny specyfik na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbycie nieustannie pojawia się coraz dużo środków gwarantujących niesamowite wyniki, jeżeli należy o porost włosów i spowolnienie procesu ich wychodzenia. Jednak czy o im polegać? By upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – fachowiec trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i pomaganiem chorób połączonych z dolegliwościami skóry głowy i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdyby jest ono zbędne i osiąga do łysienia. Fakt ów zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, i ściśle rzecz mając dihydrotestosteronu. Czyni on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i jaśniejsze włosy, i z rokiem doprowadza do zakłóceń ich prac, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, wprowadzając do mnie, jest chętnych na podjęcie wyjątkowo skutecznych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed rozpoczęciem tak radykalnych decyzji o zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które działają na zwiększenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Istnieje obecne wygodny, i efektywny metoda. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, który nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś możnego w biotynę, selen, ale same kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowoczesnym środkiem, dzięki któremu potrafią zniknąć Twoje problemy. Problem wypadania włosów, w obecnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich środków. VitaHairMan jest preparatem o dobrze skomponowanym składzie, oddziałującym na wiele sfer połączonych z pracą włosa.

Vita Hair man

www.Vita-Hair-man.com