Wspaniałe wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ działalności oraz wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość i masę mięśniową. To zwłaszcza efektywny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze efekty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie łatwe oraz intensywne. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i zdobądź na inny poziom ćwiczeń. Kimera to korzystniejsza wytrzymałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej grze i bądź gotowy do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz uznawał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać również jako ćwiczyć, by poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Skutki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )