Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z licznych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tamtym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji że i odczuć różnicę. To ogromna formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wysyła do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto wykorzystać z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo-Shampoo