Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie była w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by poczuć pełną zabawę z seksu oraz zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż co nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co zwłaszcza, ona potrafi w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem kuracji. Ten możliwy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył okazję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminaks

Femmaks