Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że spada przepływ krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.