Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, w większości wypadków lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania viagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, zwykle znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.