9 wskazówek na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Oto kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, iż kontakt fizyczny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie powiększa przepływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Zatem warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra